Ledelse og ansatte

Ledelsen

Elin Brandsæter, rektor   Elin.Brandsaeter@ude.oslo.kommune.no
Thomas Wollan, assisterende rektor   Thomas.Wollan@ude.oslo.kommune.no
Frode Hilleren, utviklingsleder   Frode.Hilleren@ude.oslo.kommune.no
Anniken Larem, HR- og administrasjonsansvarlig    Anniken.Larem@ude.oslo.kommune.no

 

Merkantilt

Camilla Astrup Norman, konsulent   Camilla.Astrup@ude.oslo.kommune.no

 

Sosiallærer

Rikke Hunsbeth   Tlf: 47609263   Rikke.Hunsbeth@ude.oslo.kommune.no

 

Rådgiver

Ulrikke (Ulla) Roald   Tlf: 47657293   ulrikke.roald@ude.oslo.kommune.no

 

Kontaktlærere og annet pedagogisk personale 2015/2016:

 

 

8. trinn:

Dorthe Ylvisåker

doyla001@osloskolen.no

Arne Midtlund

arne.midtlund@osloskolen.no

Ingelinn Chemosop Strømme   Sivertsen

ingeli2402@osloskolen.no

Audun Halle

audun.halle@osloskolen.no

Terje Jacobsen   (trinnkoordinator)

terje.jacobsen@osloskolen.no

Madeleine Ottosen

madeleine.ottosen@osloskolen.no

Mari Moe-Christensen Pahle

mari0603@osloskolen.no

Monica Myrvang

monicm2405@osloskolen.no

Jon Rolland

jon.rolland@osloskolen.no

Wenche Hanslien

wenche.hanslien@osloskolen.no

Wenche Bergersen

wenche.bergersen@osloskolen.no

 

9. trinn:

Geir Mandt (fagkoordinator norsk)

geir.mandt@osloskolen.no

Marie Nerland     (trinnkoordinator)

marie.nerland@osloskolen.no

Malin Rue

malin.rue@osloskolen.no

Gunn Antonsen

gunn.antonsen@osloskolen.no

Ingvild Gunnes Hansen

ingvild.gunnes@osloskolen.no

Per Anders Evensen

per.evensen@osloskolen.no

Øistein Christoffersen

oistein.christoffersen@osloskolen.no 

Ida Berge

ida.berge@osloskolen.no

Therese Soldal

therese.thelle@osloskolen.no

Gunnhilde Amundsen

gunnhilde.amundsen@osloskolen.no

Therese Falk

therese.falk@osloskolen.no

 

10. trinn:

Anne Dorte Heldal (fagkoordinator engelsk)

anne.heldal@osloskolen.no

Magnus Forseth

magnus.forseth@osloskolen.no

Kristoffer Hagen (fagkoordinator matematikk)

kristoffer.hagen@osloskolen.no

Siv Martha Øie

siv.oie@osloskolen.no

Thomas Valås

thomas.valas@osloskolen.no

Amir Alagic

amir.alagic@osloskolen.no

Hege Hall (trinnkoordinator)

hege.hall@osloskolen.no

Anne Grethe Wibe

anne.wibe@osloskolen.no

Anne Helene Solberg

anne.solberg@osloskolen.no

Elise Buckholm

elise.buckholm@osloskolen.no

Aina Mandt

aina.mandt@osloskolen.no

Pierre Ruda

pierre.ruda@osloskolen.no