FAU

FAU

Mulige oppgaver for FAU

  • Jobbe for et godt skolemiljø
  • Ta initiativ til sosiale aktiviteter for elevene
  • Informere og høre alle foreldre om aktuelle saker
  • Arrangere samlinger for foreldre og lærere
  • Samarbeide med elevrådet, SU, SMU, KFU, rektor og lærere
  • Skape kontakt mellom skolen og lokalsamfunnet

Kilde: FUG

 

 

REPRESENTANT:

 

VARA:

 

8A

Hege S. Eilertsen

hege.eilertsen1@gmail.com

Inger E. B. Bull

ibbull@gmail.com

8B

Cassandra Kadra Yusuf

kadra.yusuf@gmail.com

Henrikke Mørck

henrikke.morck@icloud.com

8C

Ingunn Yssen

ingunn.yssen@stortinget.no

Turid L. Hansen

turid.loyte.hansen@gmail.com

8D

Hanne Lunde

lundehanne3@gmail.com

Merethe Johansen

merethe.johansen1969@gmail.com

8E

Janne Winsnes

jannewinsnes@hotmail.com

Sven Marti

sven@emit.no

9A

Paal R Peterson

paalrp@hotmail.com

Anne Karin Hofseth

annekarinhofseth@yahoo.no

9B

Ingmar Meland

ingmar.meland@gmail.com

Tine S. Mathiesen

tineskeie@gmail.com

9C

Erlin Sverdrup Sandmo

e.s.sandmo@iakh.uio.no

Oda S. Dimmestøl

odaposten@gmail.com

9D

Elisabeth T. Gjesdahl

et-gj@online.no

Jorunn Litland

jorunnli@gmail.com

9E

Bahman   Farhanieh

bahmanf@online.no

Kristina Aarekol

kristina.aarekol@heltberg.no

9F

Beret M Borren

beretv@gmail.com

Gertrud M. Moen

gertrud.moen@gmail.com

10A

Dina Dalaaker

dina.dalaaker@gmail.com

Gaute Stensrud

gs@code.no

10B

Torgrim Lien

lientorgrim@gmail.com

Ellen M. Wibe

ellew@online.no

10C

Eivind Haanes

eivind.haanes@gmail.com

Knut Ramstad

knut.ramstad@oslo.online.no

10D

Marit Killi

inge.hareide@getmail.no