FAU

FAU

Mulige oppgaver for FAU

  • Jobbe for et godt skolemiljø
  • Ta initiativ til sosiale aktiviteter for elevene
  • Informere og høre alle foreldre om aktuelle saker
  • Arrangere samlinger for foreldre og lærere
  • Samarbeide med elevrådet, SU, SMU, KFU, rektor og lærere
  • Skape kontakt mellom skolen og lokalsamfunnet

Kilde: FUG

 

Medlemmer av FAU:

 

  NAVN:   VARA:  
8A Gulim Murzakanova gulim2011@gmail.com Elizabeth Udnæs elizabeth.udnæs@icloud.com
8B Ingmar Meland ingmar.meland@gmail.com Tonje Thorn tonjethorn@gmail.com
8C Heidi Schei Lillås heidischei@gmail.com Brita Brenna b.s.brenna@ikos.uio.no
8D Sonya Weiss weiss_sonya@yahoo.com Kjetil Svaar ksvaar@hotmail.com
8E Kristina Aarekol kristina.aarekol@sonans.no Monica Boracco boracco@me.com
8F Gavin Bell gavin.bell@optimeering.com Gertrud M. Moen gerttrud.moem@gmail.com
9A Gaute Stensrud gs@code.no    
9B Ingrid Glad glad@math.uio.no Arne Fried arne2410@osloskolen.no
9C Eivind Haanes eivind.haanes@gmail.com Knut Ramstad knut.ramstad@oslo.online.no
9D Marit Killi inge.hareide@getmail.no Sofie Skoug skoug@getmail.no
10A Anne Marie Groth amgroth@online.no Hilde Malme hi-malme@online.no
10B Signe Bjørvik signe.bjorvik@kud.dep.no Anita Bårgård anitabaargard@online.no
10C Berit Hogstad berit.hogstad@hotmail.no Maj Hines Grape maj.hines.grape@gmail.com