FAU

FAU

Mulige oppgaver for FAU

  • Jobbe for et godt skolemiljø
  • Ta initiativ til sosiale aktiviteter for elevene
  • Informere og høre alle foreldre om aktuelle saker
  • Arrangere samlinger for foreldre og lærere
  • Samarbeide med elevrådet, SU, SMU, KFU, rektor og lærere
  • Skape kontakt mellom skolen og lokalsamfunnet

Kilde: FUG

 

Klasse

Representant

Vara

8A

Aschehoug, Thorkil Johan

tja@banenor.no

Auld, Alan Hamish

hamishauld@me.com

8B

Skar, Marianne

skarmarianne123@gmail.com

Hvistendahl, Nina

ninahvis@outlook.com

8C

Flesjø, Ellen Margrete

ellenflesjoe@live.no

Skou, Anine

anine.skou@kul.oslo.kommune.no

8D

Bore, Cathrine

cathrine.bore@gmail.com

Alberg, Torunn

torunn.alberg@gmail.com

8E

Gjesdahl, Elisabeth Teigland

et-gj@online.no

Halrynjo, Agnete

ahalrynjo@gmail.com

9A

Bergkastet, Geir

gbergkastet@gmail.com

   

9B

Andresen, Casandra

kadra.yusuf@gmail.com

Jusnes, Anita Patel

anita.p.jusnes@hotmail.no

9C

Ausland, Anne Britt

annebritt@trollhetta.no

Gundersen, Trygve Riiser

trygve@fpress.no

9D

Lunde, Hanne

lundehanne3@gmail.com

Munkelien, Eli Bleie

elmun@innovasjonnorge.no

9E

Hvistendahl, Nina

ninahvis@outlook.com

Brym, Sara

sara.brym@nrk.no

10A

Hofseth, Anne Karin

annekarinhofseth@yahoo.no

Lurie, Dimitry

dimitrilurie@gmail.com

10B

Mathiesen, Tine Skeie

tineskeie@gmail.com

Meyer, Veronica

veronica.meyer@hotmail.com

10C

Lilleås, Heidi Schei

heidischei@gmail.com

   

10D

Gjesdahl, Elisabeth Teigland

et-gj@online.no

   

10E

Jensen, Anne  Møller

annekmj@hotmail.com

Aarekol, Kristina

kristina.aarekol@heltberg.no

10F

Vorren, Beret

Beretv@gmail.com